Visualisering og animasjon handler ikke om teknikk. Ikke egentlig. Det er den gode, tydelige tanken bak hva du lager og det du vil presentere som er det aller viktigste
Teknisk bra utført 3D Visualisering er lite verdt om du gjøre de feile tingene eller om du ikke tenker et par skritt fremover. Det er et middel og ikke et mål i seg selv. Med et mer langsiktig perspektiv, får du får frem akkurat det du ønsker, får markert deg på rett måte - og kan bruke visualiseringer i alt fra trykksaker til video til messestands. Uten å finne opp hjulet på ny hver gang: Gjenbruk og utvikling av tanker og konsepter. Det kalles smart bruk av 3D Visualisering - og det er en formidabel motor i salgs- og markedsarbeidet. ![]()
Vi setter oss inn i hva du ønsker å få frem, kommer gjerne med innspill om vi føler at vi har noe ekstra å bidra med (det har vi gledelig ofte), og gir deg en pris på jobben. Som vi holder.
Daglig leder i Nagelld 3D animasjon og visualisering, Helge Bjordal svarer slik mht prising og kostnadsnivå i 3D-bloggen : Det spørsmålet er jeg glad du stilte. Nei, det trenger faktisk ikke bli så dyrt. Når jeg forteller hva jeg driver med, er det mange som tror våre tjenester er svært dyre.
Ps. Du har kanskje lurt på hva bilde i toppen faktisk er for noe?
Den var en del av løsningen på et utfordring som Steen-Hansen Havbruk hadde: "Hvordan får vi tydelig frem at Steen-Hansen bruker svært mye ressurser på forskning og utvikling, og får folk til å stoppe opp slik at vi får fortalt historien om hvordan vi jobber?" Det begynte med en annonse. Og da vi hadde 3D-objektene for annonsene klare, var det enkelt å lage en video. Også. Ta en kikk på denne videoen, så skjønner du hva vi mener:
0 Comments
Leave a Reply. |
Arkiv
February 2019
KATEGORIER
All
|